• English
  • Deutsch
verejné hry paintball

Veřejné hry

Nepodařilo se ti dát dohromady vlastní skupinku nebo chceš poměřit síly s dalšími hráči? Právě pro tebe pořádáme veřejné hry.

Veřejné hry se pravidelně odehrávají na našem novém hřiši ,,Vojenská základna". Schází se zde jednotlivci a skupinky amatérských i profesionálních hráčů, kteří stráví odpoledne jedinečnou zábavou a s fajnovými lidmi. Odpolednem Tě budou provázet zkušení organizátoři, který se postarají o zábavu a tvoje pohodlí. Pokud nejsi veterán a o paintballu si pouze slyšel od kamaráda, nemusíš se obávat. Hry jsou vhodné i pro začátečníky, kteří paintball nikdy nehráli.

Na tuto akci si můžete vzít vlastní vybavení nebo si ho u nás zapůjčit. V obou případech se platí 150 Kč Cena zahrnuje vstup na hřiště, zbraň, masku, rukavice a plnění lahví. Hráči s vlastními kuličkami připlácí 100 Kč. V případě zájmu o kuličky v krabicích nás kontaktujte.

Další veřejná hra:

Neděle   16.1.   14:00299 150 CZK

Paintball-Prague league

Tým Amatérů, Tým Pokročilých, nebo 1 vs 1? Na tomto celodenním eventu si přijdou na své všichni paintballový nadšenci!

Hrát se bude na profesionálním sportovním NXL hřišti, upraveným na turnaj 3 vs 3. Celodenní event probíhá formou turnaje ve 2 divizích. Na této akci budou k dispozici kuličky za super cenu. Neváhejte a zúčastněte se této jedinečné akce, na kterou přejdou hráči z celé evropy. Celodenní program je v režii špičky českého paintballu, týmu MLKings. Jako bonus si navíc můžete zahrát mini turnaj 1 vs 1 o 2 krabice kuliček.

Týmy jsou vždy po 3 hráčích:

  1. Tým Nováčků: Půjčení našeho vybavení nebo hra s vlastním vybavením. Je možné také přijít bez týmu a složíme ho na místě.
  2. Pro týmy: Hra s vlastním vybavením.

Termíny 2021: 13.6., 17.10.

Registrace: pod tímto odkazem.

Více informací na fb stránce Paintball-Prague League

paintball prague NXL turnaj praha Speedball

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním!

Máte dotaz či prosbu? Neváhejte nám napsat.
Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.